درباره اتو کیش

درباره ما

در سال ۹۸ شرکت اتو رنت طلایی کیش با توجه به سیاست های خود مبنی بر راحتی رنت در جزیره کیش اقدام به ساخت و طراحی یک سایت برای رنت آنلاین خودرو های خود کرد.

شما با ثبت نام در سایت شرکت اتو رنت طلایی کیش می توانید براحتی خودرو مورد نظر خود را در روز های خاص اجاره کنید و بعد از ورود به جزیره کیش خودرو خود را به سلیقه خود در هرمحل دریافت نمایید.

شما همچنین می توانید در صورت نیاز به رایگان رزرو خودرو خود را کنسل کنید و هزینه های خود را پس بگیرید.
برای لذت بردن و تجربه انجام کاری نیاز به این نیست که حتما شما یک وسیله را خریداری کنید ممکن هست شما فقط در طی سال چند مرتبه از این وسیله استفاده کنید در نتیجه هزینه ای که میکنید معقول نخواهد بود با اجاره یک وسیله هم در پول خود و هم زمان خود صرفه جویی کنید. شرکت اتو رنت طلایی کیش ، به عنوان حرفه ای ترین شرکت اجاره خودرو دارای مجوز فعالیت اقتصادی ، بهترین خودرو ها را برای شما فراهم خواهد کرد.

در شرکت اتو رنت طلایی کیش از بهترین خودرو های روز دنیا با بهترین هزینه ها بهره مند شوید. با ما یک سفر بیادماندنی در جزیره زیبای کیش را در خاطرات خود ثبت کنید.

خوب قدم اول این است که شما بهترین شرکت اجاره ماشین در کیش را به سلیقه خودتان انتخاب کنید، یک سری نکاتی را که حتما باید برای انتخاب بهتر به آنها توجه کنید :

 • شرکت مورد نظر دارای مجوز رسمی از منطقه آزاد کیش باشد.
 • شرکت مورد نظر عضو مجمع رنت کاران باشد.
 • شرکت مورد نظر دفتر فیزیکی داشته باشد.
 • سوابق شرکت مورد نظر را حتما بررسی کنید.
 • از افرادی که در خیابان ماشین اجاره میدهند پرهیز کنید.
 • سایت و اینستاگرام و گوگل مپ شرکت را بررسی کنید و نظرات مردم رابخوانید.
 • ملاک انتخاب شرکت اعتبار و خدمات آنها باشد نه قیمت پایین.
 • قرارداد رسمی بین شما و شرکت عقد شود.
 • ماشین مورد نظر دارای دفترچه رنت باشد.

خوب پس از انتخاب شرکت مورد نظر خودتون باید ماشین خود را نیز انتخاب کنید.
ما بر خلاف بقیه شرکت های موجود در جزیره کیش تمام مراحل رزرو را آنلاین انجام می دهیم و شما می توانید قبل از سفر خود اقدام به رزرو ماشین خود کنید تا در هنگام ورود به جزیره دیگر نگرانی از رفت و آمد خود نداشته باشید.

اجاره ماشین در کیش، یک قرارداد رسمی بین شرکت رنت کار در کیش و یک اجاره کننده است که طی آن فرد اجاره کننده مدت مشخصی یک ماشین را از شرکت اجاره میکند و پس از پایان مدت اجاره ماشین به شرکت بازگردانده میشود.

فرآیند اجاره ماشین در دیگر شهر های ایران هم وجود دارد اما در کیش به علت اینکه منطقه آزاد است و واردات ماشین های خارجی و آمریکایی و لوکس آزاد است(البته ماشین های آمریکایی از سال ۲۰۱۶ و ورود تمامی خودرو ها از سال ۲۰۱۸ ممنوع شد) و همچنین هزینه تاکسی برای مراجعه به چندین مکان تفریحی در روز به صرفه نیست اغلب مسافران تمایل به رنت خودرو در کیش دارند. همچنین یکی از لذت های جزیره کیش رانندگی در آن است.

اجاره خودرو در کیش شرایطی دارد که تمام آنها در قرارداد رسمی ذکر میشود مثل پرداخت وجه ضمانت بابت ماشین که پس از بازگرداندن ماشین به فرد عودت میشود. جزیره زیبای کیش قوانین راهنمایی و رانندگی متناسب با خود را دارد که نیاز به پیروی از آنها هست مثل رعایت حق تقدم در میدان ها و زدن راهنما و رعایت حقوق عابر پیاده و غیره.

شرکت اتو رنت طلایی کیش دارای بیش از ۲۰ نوع ماشین در سبک های مختلف است که به ۵ دسته اصلی ( اقتصادی، اسپرت، شاسی بلند، لوکس، ون ) تقسیم میشوند.

مسافران میتوانند از ۹ صبح تا ۱۰ شب با توجه به نیاز خود ماشین مورد نظر را رزرو کنند و در محل اقامت خود و یا فرودگاه تحویل بگیرند، برای تحویل خودرو در فرودگاه حداقل مبلغ یک روز کرایه را به شرکت پرداخت میکنید و پس از آنکه پرواز شما در کیش فرود آمد، در بیرون از فرودگاه خودرو را تحویل گرفته و قرارداد همان جا تنظیم میگردد و مابقی کرایه و همچنین ضمانت خودرو دریافت میگردد.

شرکت اتو رنت طلایی کیش دارای مجوز رسمی از منطقه آزاد کیش است از سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت قانون مند نموده و همچنین عضو مجمع رنت کاران میباشد.

شرکت اتو رنت طلایی کیش با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و همچنین ضد عفونی کامل داخل و خارج خودرو ضامن سلامتی شماست.

امید است در آینده نزدیک ویروس کرونا از بین رفته و جهان به آرامش قبلی خود بازگردد.


قوانین اجاره ماشین در کیش

خوب شما باید با قوانین اجاره ماشین کاملا آشنا باشید تا با خیالی آسوده به سفر خودتون در جزیره کیش بپردازید. در ابتدا باید قوانین راهنمایی و رانندگی در کیش را رعایت کنید مثل سرعت مجاز و حق تقدم در میدان ها و ایست کامل قبل میدان ها و خط کشی عابر پیاده و غیره.

همچنین شرکت های اجاره ماشین قوانین مشخصی دارند که در بند های قرار داد شما ذکر شده است :
– مبلغ ضمانت پس از تحویل خودرو به طور کامل برگشت داده می شود
– قسمت بدنه ماشین تحویل مسافر داده می‌شود و مسئولیت بدنه ماشین با مسافر است
– قسمت فنی خودرو با شرکت رنت کار است و مسافر در صورت مشاهده مشکل فنی باید سریعا با شرکت تماس بگیرد
– مسافت طی شده در یک روز حداکثر ۱۵۰ کیلومتر است
– شرکت های رنت کار تمام سعی خود را خواهند کرد تا شما از سفر خود لذت ببرید !
– آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی در کیش:
  (قوانین رانندگی در کیش شباهت زیادی به سایر استان‌ها دارد با این تفاوت که پیروی از آن با سختگیری بیشتری دنبال می‌شود. در ادامه برخی از این قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی معرفی شده‌اند.)
– بستن کمربند ایمنی در همه خودروها و برای تمامی سرنشینان اجباری است.
– در هیچ یک از خیابان‌ها و جاده‌های جزیره به صورت مکرر بوق نزنید. بوق زدن در کلیه مکان‌ها ممنوع است.
– ایجاد آلودگی صوتی با موزیک یا بوق زدن هم در جزیره اکیدا ممنوع است.
– حرکت با استفاده از دنده عقب کاملا ممنوع بوده و درصورت مشاهده گشت های انتظامی راهور با اعمال قانون مواجه خواهید شد.
– بیرون انداختن زباله‌های داخل خودرو از دیگر ممنوعیت‌های رانندگی در جزیره زیبای کیش است.
– حداکثر سرعت مجاز خودروها با تابلوهای متعدد در خیابان‌ها و جاده‌ها مشخص شده‌اند. همینطور بیشترین سرعت مجاز در خطوط تفریحی و سیاحتی جزیره مرجانی ۵۰ کیلومتر بر ساعت است.
اگر خدای ناکرده خواستید با ماشین رنت شده خود دستی بکشید و حداکثر سرعتش را بررسی کنید، یادتان باشد که در خیابان‌های کیش دوربین‌های کنترل سرعت نصب شده است و کلیه خودروهای دارای سامانه رهگیری GPS می باشند. همچنین بازرسی نامحسوس سرعت ماشین‌ها حتی در ساحل جزیره به خوبی اعمال می‌شود.
به خاطر چنین قوانین سختگیرانه‌ای رانندگی در جزیره ایمن و با آسودگی همراه است. البته وجود جریمه‌های دو برابری جزیره کیش (نسبت به سایر استان‌ها) هم در این موضوع بی‌تأثیر نیست.

سفارش خودرو از طریق وب سایت به منزله پذیرش کلیه قوانین مندرج در این صفحه می باشد.

با آرزوی شادکامی برای شما دوست گرامی


چطور برای اجاره ماشین در کیش، یک مؤسسه رنت کار مجاز و معتبر پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن شرکت رنت کار معتبر و خوش‌نام ویژگی‌های زیر را در نظر بگیرید:

 1. شرکتی را انتخاب کنید که مجوز رسمی فعالیت از منطقه آزاد کیش داشته و عضو مجمع رنت کاران باشد. اگر با این شرکت‌ها به مشکل مالی برخور کردید به سادگی می‌توانید شکایت خود را از انجمن رنت کاران کیش پیگیری کنید.
 2. این شرکت‌ها حتما دفتر فیزیکی دارند. هرگز از افراد شخصی و در خیابان ماشین رنت نکنید.
 3. کیفیت و سطح خدمات شرکت را اولویت انتخاب‌تان قرار دهید.
  از قدیم گفته‌اند هیچ چیزی بی‌حکمت نیست؛ این شامل تعرفه رنت خوردو در کیش هم می‌شود. اگر مؤسسه‌ای خدمات ویژه به مسافرها ارائه کند، در نتیجه هزینه بیشتری دریافت خواهد کرد. به عنوان مثال؛ شرکت‌های معتبر فقط بدنه خودرو را به شما اجاره می‌دهند و تمامی مشکلات فنی را بر عهده می‌گیرند. این موضوع به خصوص زمانی اهمیت پیدا می‌کند که ماشینی مدل بالا و لوکس اجاره کنید و در مدت زمان کرایه برایش ایراد فنی پیش آید. اگر از شرکت غیرمجاز خودرو را اجاره کرده باشید باید از خیر پس گرفتن ودیعه ضمانت بگذرید و شاید هم مجبور به پرداخت مبالغی سنگین برای تعمیرش شوید.
 4. در سایت‌های آنلاین و شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام درباره‌ی شرکت مدنظرتان جستجو کنید. بررسی کامنت‌های مسافرها و توریست‌های کیش هم منابع خوبی برای پیدا کردن رنت کاران با انصاف و خوش‌نام هستند.
 5. این شرکت‌ها قبل از تحویل خودرو، با تمامی مسافرها قرارداد رسمی امضا می‌کنند. این قرارداد در سربرگ شرکت تهیه شده و همینطور مورد تأیید انجمن رنت‌کاران کیش است.
 6. همه ماشین‌هایی که اجاره می‌دهند دارای دفترچه رنت است.
 7. ودیعه پرداختی متناسب با نوع خودور تعیین خواهد شد و در صورت استفاده از چک ضمانت باید در وجه شرکت رنت کار و حداکثر به مبلغ ارزش خودرو صادر گردد.
سوالی دارید؟ اینجا بپرسید!