مزدا

فیلـتر

در حال نمایش 2 نتیجه

مزدا یک شرکت خودروساز ژاپنی است که محصولات آن در کشورهای مختلف جهان طرفدار دارد و شما می توانید مدل های مختلفی از آن را در ایران نیز مشاهده کنید. دلیل محبوبیت خودروهای این برند را می توان طراحی زیبا و حرفه ای در کنار هزینه ی اقتصادی درنظر گرفت. البته خودروهایی نظیر مزدا 6 به کشور ما وارد نشده است و تنها در مناطق آزاد می توان چنین خودرویی را دید. از همین رو اگر به رانندگی با چنین خودرویی علاقه دارید، می توانید با اجاره مزدا در کیش چنین لذتی را تجربه کنید.

اجاره مزدا در کیش

از تولید چوب پنبه تا خودرو

موضوعی که باید در رابطه با شرکت خودروسازی مزدا بدانید، این است که این شرکت فعالیت خود را با تولید خودرو شروع نکرده، بلکه شروع فعالیت آن به سال 1920 برمی گردد. در این سال مزدا با نام Toyo Cork Kogyo Co., Ltd فعالیت خود را در هیروشیمای ژاپن با تولید چوب پنبه آغاز کرد و مدیریت آن بر عهده شینهاچی کایزوکا بود.

با گذشت زمان و در سال 1931، اولین محصول خودروی مزدا که یک بارکش بود با نام Mazda-Go تولید شد و این محصول در حقیقت اولین محصولی بود که با نام مزدا به تولید رسید. در ادامه و در دهه 30 دیگر محصولات مزدا که عمدتا وانت های باربری سه چرخ بودند تولید شدند. البته باید گفت کمپانی مزدا در طول دوران جنگ جهانی دوم در زمینه تولید تجهیزات جنگی نیز مشغول به فعالیت شد.

بعد از جنگ جهانی فعالیت تولید خودروی این برند از سر گرفته شد و روز به روز محصولات متنوع تری به بازار معرفی گشت؛ به طوری که امروزه بسیاری از خودروهای لوکس و لاکچری بازار به برند مزدا متعلق است که برای مثال می توان به مزدا 3 و مزدا 6 اشاره کرد. حال اگر شما امکان و شرایط خرید این خودروها را ندارید، می توانید هنگام اجاره ماشین در کیش این خودروها را انتخاب کنید و از سواری با آن ها لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر ...