مازراتی

فیلـتر

در حال نمایش یک نتیجه

آمار مربوط به اجاره مازراتی در کیش نشان می دهد که محصولات این شرکت خودروسازی طرفداران زیادی دارد و بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای یک مدت کوتاه که شده نیز رانندگی با خودروهای مازراتی را تجربه کنند. حال پیشنهاد می شود پیش از آنکه برای اجاره ماشین تصمیمی بگیرید، با داستان این کمپانی آشنا شوید.

اجاره مازراتی در کیش
برادران مازراتی که از موسسان این برند خودروسازی هستند، برای اولین بار در سال 1914 درشهر بولونیا کمپانی مازراتی را تاسیس کردند. در سال 1993 این شرکت به کمپانی فیات داده شد و از آن سال به بعد شرکت خودروسازی مازراتی به عنوان یکی از زیرمجموعه های فراری در ساختار فیات مشغول به فعالیت شد. البته طبق آمار و شنیده های جدید این شرکت در حال فعالیت در کنار آلفا رومئو است.

مازراتی برای رسیدن به جایگاهی که اکنون در آن قرار دارد، فراز و نشیب های بسیار زیادی را تجربه کرده است. برای مثال اولین چالشی که برادران مازراتی با آن مواجه شدند، این بود که آلفیری مازراتی برادر بزرگتر در سال 1932 از دنیا رفت و بعد از آن یکی دیگر از برادرها نیز از بقیه جدا شد. درست است که برادرهای دیگر توانستند امور را مدیریت کنند، اما در آن زمان با مشکل و چالش های زیادی دست و پنجه نرم کردند.

خودروهایی که از این شرکت خودروسازی تا به امروز به بازار معرفی شده اند تعداد بالایی دارند؛ اما اولین خودرویی که مازراتی تولید کرد یک خودروی مسابقه بود که در مدل های 4، 6، 8 و 16 سیلندر طراحی شد و توانست طرفداران بسیار زیادی بدست آورد. روند تولید محصولات مازراتی یک روند صعودی بود و امروزه خودروهای لوکس و لاکچری تولید کرده است که هرکسی آرزوی رانندگی با آن ها را خواهد داشت.

حال اگر به دلیل هزینه های بالا یا تحریم هایی که وجود دارد، نمی توانید خودروی مازراتی موردعلاقه خود را تهیه کنید، می توانید با اجاره مازراتی در کیش به خواسته ی خود برسید. در جزیره کیش که یک منطقه آزاد است، واردات خودروهای لوکس راحت تر انجام می شود؛ بنابراین شرکت های فعال در این عرصه شرایط را برای اجاره خودرو فراهم کرده اند تا بتوانید خودروی موردعلاقه خود را اجاره کنید و در سفر از رانندگی با خودروی محبوب خود لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر ...