تویوتا

فیلـتر

در حال نمایش 2 نتیجه

اگر به اجاره تویوتا در کیش علاقه دارید، شاید داستان مربوط به این برند ژاپنی برایتان جالب باشد. تویوتا یک شرکت فعال در حوزه ماشین سازی است که می توان آن را از پیشگامان این صنعت درنظر گرفت. زمانی که این برند شروع به خودروسازی کرد، توانست به آمار فوق العاده تولید 10 میلیون محصول در سال برسد و همین آمار آن را به یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی تبدیل کرد.

اجاره تویوتا در کیش

از ریسندگی تا تولید خودروی تویوتا

نکته جالبی که در رابطه به برند تویوتا وجود دارد این است که اوایل دوران کاری تویوتا مربوط به فعالیت در حوزه نساجی و ریسندگی می شده است و رفته رفته این برند توانسته وارد بازار خودروسازی شود؛ به طوری که می توان گفت تاسیس این شرکت به عنوان یک شرکت خودروساز مربوط به سال 1926 می شود.

دولت ژاپن در سال هایی ابتدایی فعالیت این برند اجازه وارد شدن خودروهای کمپانی هایی چون جنرال موتور و فورد را صادر نکرد و به حمایت از تویوتا برخواست. این کمپانی نیز در سال های اولیه یک خودروی سواری و یک کامیون طراحی کرد و با همین دو محصول خود توانست نظرات مثبت بسیاری را به سوی خود جذب کند. رفته رفته صنعت خودروسازی تویوتا گسترش پیدا کرد و هر روز محصولات جدید و متنوعی از این برند به بازار معرفی می شد؛ به طوری که امروزه تویوتا توانسته بیش از نصف خودروهای محبوب را به خود اختصاص دهد.

ما در اتو رنت طلایی کیش شرایط را برای اجاره تویوتا FJ کروز در کیش و اجاره تویوتا لندکروزر در کیش که دو تا از بهترین و باکیفیت ترین خودروهای این شرکت هستند فراهم کرده ایم و شما می توانید با رنت این خودروها در جزیره رانندگی با یک خودروی غول پیکر ژاپنی را تجربه کنید.

اطلاعات بیشتر ...