فورد

فیلـتر

در حال نمایش 4 نتیجه

فورد یک برند خودروسازی آمریکایی مشهور و معروف است که در ژوئن 1903 میلادی تاسیس شد و تا به امروز محصولات بسیاری را به بازار معرفی کرده است. دلیل محبوبیت و مشهوریت این برند خودروسازی را می توان تولید محصولات لوکس و لاکچری اما اقتصادی در نظر گرفت؛ البته کشور ایران به دلیل قوانین و محرومیت های درنظر گرفته اجازه واردات بسیاری از خودروهای خارجی و لوکس را نمی دهد. از همین رو پیشنهاد می شود با اجاره فورد در کیش لذت رانندگی با خودروهای این برند را تجربه کنید.

اجاره فورد در کیش

روند فعالیت شرکت فورد

از سال تاسیس این کمپانی یعنی 1903 تا سال 1908 میلادی فورد مدل های مختلفی از خودرو را یعنی مدل هایی چون A، B، C، F، K، N، R را به بازار ارائه کرد که هرکدام طراحی و ویژگی مخصوص به خود را داشتند و رفته رفته مدل های پیشرفته تری طراحی شد، به طوری که در آن سال ها مدل T آخرین مدل و محبوب ترین مدل فورد شد و به تولید انبوه رسید.

در دوره حال نیز همچنان این کمپانی مشغول به فعالیت می باشد و خودروهای لوکس و قدرتمندی را به بازار معرفی کرده است. به طوری که اگر از طرفداران خودروهای این کمپانی هستید ما به شما اجاره فورد موستانگ کوپه در کیش، اجاره فورد ایج در کیش، اجاره فورد فیوژن در کیش و اجاره فورد تاروس در کیش را پیشنهاد می دهیم.

شرکت اتو رنت طلایی کیش یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه های رنت خودرو در جزیره است که شرایط اجاره ماشین در کیش را با بهترین قیمت برای شما فراهم کرده است. نگران هیچ مشکلی نیز نباشید، چراکه این مجموعه با درنظر گرفتن پشتیبانی 24 ساعته شرایط را برای شما راحت کرده تا بتوانید با خاطری آسوده از سفر خود و گشت و گذار در جزیره لذت ببرید.

 

اطلاعات بیشتر ...