نیسان

فیلـتر

در حال نمایش 3 نتیجه

نیسان یکی از نام آشناترین برندهای تولیدکننده خودرو است که دفتر مرکزی آن در یوکوهاما ژاپن قرار دارد و محصولات آن با نام هایی چون نیسان، اینفینیتی و داتسان به فروش می رسند. این برند نیز مانند سایر برندهای خودروسازی چالش های بسیاری سر راه خود داشته و با پشت سر گذاشتن آن ها به جایگاه فعلی خود رسیده است. نیسان جوک، نیسان پاترول و نیسان کیکس سه تا از محبوبترین خودروهای این برند هستند که شما می توانید هنگام اجاره نیسان در کیش آن ها را انتخاب کنید و با رانندگی با آن ها از گشت و گذار در جزیره لذت ببرید.

اجاره نیسان در کیش

همکاری نیسان با سایر برندهای خودروسازی

از دلایل موفقیت برند نیسان می توان به همکاری این شرکت با سایر برندهای خودروسازی اشاره کرد. اولین همکاری نیسان با شرکت خودروسازی رنو بود و در ادامه به این همکاری میتسوبیشی نیز اضافه شد و از آنجایی که این برندها از غول های خودروسازی جهان هستند به موفقیت نیسان کمک شایانی کردند؛ به طوری که در سال 2013 نیسان توانست بعد از برندهایی چون تویوتا، جنرال موتور، هیوندا، فولکس و … رتبه ششم بزرگترین برندهای تولیدکننده خودرو را به خود اختصاص دهد.

البته موفقیت های نیسان به همین مورد ختم نشد و در سال 2018 توانست لقب بزرگترین شرکت سازنده خودروهای الکترونیکی را نیز به خود اختصاص دهد. برخی از مدل های این خودرو به دلیل تحریم های موجود در ایران به کشورمان وارد نمی شوند، اما شما می توانید این خودروها را در مناطق آزاد اجاره کنید تا لذت رانندگی با آن ها را بچشید. اتو رنت طلایی کیش مجموعه ای است که شرایط اجاره ماشین در کیش را برای شما فراهم کرده و شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید و از سفرتان لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر ...