bmw

فیلـتر

در حال نمایش یک نتیجه

BMW یک برند به‌نام خودروسازی است که در سال 1916 در آلمان فعالیت خود را با ادغام سه شرکت تولید کننده موتور های هواپیما رپ موتورن وِرکه، بایرشه فلوگزوگ وِرکه، و فرزاگ فِبریک آیزناخ شروع کرد. پس از ادغام این کمپانی ها محصولات مختلفی از این برند تولید شد، اما در نهایت خودروهای این شرکت که بسیار لوکس و لاکچری هستند توانستند مشهوریت بسیاری را برای این شرکت به همراه داشته باشند. البته شما با اجاره BMW در کیش می توانید رانندگی با خودروهای این شرکت خودروسازی را تجربه کنید و از سفر خود لذت ببرید.

اجاره BMW در کیش

تنوع زیاد خودروهای بی ام و

این شرکت خودروسازی از جمله شرکت هایی به شمار می آید که توانسته مدل های مختلفی از خودرو را به بازار معرفی کند که برای مثال باید به خودروهای کوپه، سدان، شاسی بلند، کراس اوور، هاچ بک، کروک و مینی ون اشاره کرد. از لحاظ امکانات نیز خودروهای بی ام و سطح بسیار بالایی دارند و می توانند سواری راحتی را به شما هدیه دهند.

در میان خودروهایی که این شرکت به بازار معرفی کرده است، ما به شما اجاره BMW Z4 در کیش را پیشنهاد می دهیم. این خودروی کروک یکی از زیباترین محصولات بی ام و محسوب می شود که از سرعت و شتاب خوبی برخوردار است که امکانات بسیاری دارد و به شما اجازه می دهد تا بتوانید گشت و گذار خوبی را در جزیره تجربه کنید.

اطلاعات بیشتر ...