مرسدس بنز

فیلـتر

در حال نمایش یک نتیجه

یکی از موفق ترین و پیشگام ترین شرکت های خودروسازی بدون شک شرکت مرسدس بنز است که برای اولین بار در آلمان مشغول به فعالیت شد. خودروهای این شرکت خودروساز به قدری محبوب هستند که بسیاری از افراد با اجاره مرسدس بنز در کیش به دنبال یک بار تجربه رانندگی با آن ها هستند.

اجاره مرسدس بنز در کیش
مرسدس بنز فعالیت خود را با ساخت یک موتور شروع کرد و محصولات اولیه آن در اوج سادگی به بازار معرفی شدند. در ادامه این شرکت فعالیت خود را گسترده تر کرد و توانست به یکی از غول های خودروسازی در جهان تبدیل شود و اکنون بهترین و لاکچری ترین خودروهای جهان به برند بنز تعلق دارند.
نکته جالبی که در رابطه با برند مرسدس بنز وجود دارد این است که این شرکت خودروسازی یکی از پیچیده ترین سیستم های نام گذاری را برای محصولات خود دارد. البته کلاس بندی هایی که این شرکت خودروسازی برای محصولات خود درنظر گرفته هرکدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند که اگر به حوزه خودرو علاقه دارید، می توانید با مطالعه در رابطه با آن ها به نکات جالبی برسید.

البته باید گفت برند مرسدس بنز نیز مانند بسیاری از برندهای خودروسازی در طول مسیر حرکت خود مشکلات مختلفی را تجربه کرده است. برای مثال جنگ جهانی اول یکی از اتفاق هایی بود که شرایط فعالیت بنز را دچار اختلال کرد. همین موضوع باعث شد که این شرکت خودروسازی با شرکت دیگر یعنی دایملر قرارداد ببنند و در این قرارداد مشخص شد که به هر دو شرکت سود یکسانی از فروش محصولات برسد.

جنگ جهانی دوم که با شکست آلمان همراه بود، باعث شد فعالیت مرسدس بنز افت چشمگیری داشته باشد؛ اما این شرکت از تلاش دست نکشید و در پایان جنگ یکی از خودروهای خود را به بازار معرفی کرد. این خودروی جدید به قدری کامل و بی نقص بود که توانست باعث موفقیت مجدد این شرکت خودروسازی شود.

اکنون نیز مدل های مختلفی از مرسدس بنز طراحی و تولید شده است که هرکدام آپشن و امکانات رفاهی بی نظیری دارند. اما قیمت خودروهای این برند به قدری بالا است که کمتر کسی توانایی خرید آن ها را دارد. از طرفی با تحریم هایی که برای واردات خودرو وجود دارد مواجه هستیم و تمام این موارد باعث شده اند که بسیاری از افراد به سراغ اجاره مرسدس بنز در کیش بروند و با پرداخت هزینه ای نسبتا مناسب برای یک روز یا بیشتر رانندگی با یک خودروی لوکس و لاکچری را تجربه کنند!

اطلاعات بیشتر ...