شورلت

فیلـتر

در حال نمایش 3 نتیجه

شرکت خودروسازی شورلت (Chevrolet) در سال 1911 توسط اشخاصی به نام لوئیس شورلت و ویلیام سی دورانت تاسیس شد، اما با گذشت چند سال و در سال 1918 توسط کمپانی جنرال موتورز خریداری شد و پس از آن خودروهای جذاب، قدرتمند و با کیفیتی را به بازار عرضه کرد که برای مثال می توان به کامارو، تاهو و … اشاره کرد. البته خرید چنین خودروهایی در ایران به دلیل تحریماتی که وجود دارد سخت است و اگر ممکن باشد باید هزینه ی بسیاری را برای آن پرداخت کرد؛ از همین رو ما به شما اجاره شورلت در کیش را پیشنهاد می دهیم.

اجاره شورلت در کیش

همانطورکه می دانید جزیره کیش از جمله منطقه های آزاد ایران به شمار می آید و خودروهای خارجی و لوکس بسیاری در این منطقه دیده می شود. از همین رو اگر از طرفداران خودروهای خارجی هستید، می توانید با اجاره شورلت کامارو در کیش یا اجاره شورلت تاهو در کیش رانندگی با خودروهای برند شورلت را تجربه کنید.

خودروهای نام برده شده از محبوب ترین محصولات شورلت هستند که می توانند نهایت سرعت و هیجان را برای شما به همراه داشته باشند. حال اگر تصمیم خود را برای اجاره ماشین در کیش گرفته اید، مجموعه اتو رنت طلایی کیش آماده خدمت رسانی به شما است. شما می توانید از این مجموعه خودروهای لوکس مختلفی مانند شورلت را با بهترین قیمت تهیه کنید.

اطلاعات بیشتر ...