کیا

فیلـتر

در حال نمایش 4 نتیجه

کمپانی خودروسازی کیا یکی از برندهای نسبتا جوان کره ای فعال در زمینه تولید خودرو است، اما جوان بودن این کمپانی به معنای بی تجربگی فعالیت آن یا پایین بودن کیفیت محصولات آن نیست؛ چراکه طبق آمار محصولات کیا در سراسر دنیا طرفدار دارد و افراد بسیاری در حال استفاده از خودروهای این کمپانی هستند. خودروهای این شرکت خودروسازی اجازه ورود به کشور ما را دارند، اما شاید قیمت بالای آن ها دلیلی برای نخریدن آن ها توسط افراد باشد. البته شما می توانید با اجاره کیا در کیش و با پرداخت هزینه ای معقول و مناسب رانندگی با خودروهای این برند را تجربه کنید.

اجاره کیا در کیش

همکاری کیا و هیوندا

کمپانی کیا دومین کمپانی بزرگ خودروساز کره است و رتبه اول این فعالیت به شرکت و کمپانی هیوندا تعلق دارد؛ اما نکته جالب این است که این دو کمپانی با یکدیگر شریک هستند و در عین رفاقتی که با یکدیگر دارند باهم به رقابت نیز می پردازند.

این اتفاق در سال 1997، یعنی زمانی که کیا به دلیل بحران اقتصادی آسیای شرقی اعلام ورشکستگی کرد افتاد. در چنین موقع حساسی هیوندا به کمک رقیب خود آمد و یک سال بعد در سال 1998 قرداد همکاری بین این دو کمپانی بسته شد. در آن زمان 51 درصد سهام کیا به هیوندای تعلق داشت و اکنون یک سوم سهام به هیوندا تعلق دارد.

کیا امروزه محصولات بسیار متنوع و محبوبی دارد که برای مثال می توان به سراتو، اسپرتیج، اپتیما و … اشاره کرد. حال اگر شما به هردلیلی امکان خرید این خودروها را ندارید، می توانید از مجموعه اتو رنت طلایی کیش خودروی موردنطر خود را اجاره کنید و از رانندگی با آن در سفر لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر ...