لامبورگینی

هیچ محصولی یافت نشد.

اگر تصمیم به اجاره لامبورگینی در کیش دارید، پیشنهاد می شود قبل از تصمیم گیری، داستان مربوط به این برند را مطالعه کنید. لامبورگینی یک برند خودروسازی ایتالیایی است که تا به امروز خودروهای لوکس و لاکچری اسپرت و شاسی بلند را طراحی کرده و توانسته با آن ها به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کند. این کمپانی خودروسازی مانند سایر برندها قدمت خیلی زیادی ندارد، اما موضوع همین است که توانسته در مدت زمان نه چندان زیاد به این موفقیت برسد.

لامبورگینی
البته باید گفت مسیر موفقیت برند لامبورگینی نیز همیشه هموار نبوده و فراز و نشیب های بسیاری برای این شرکت خودروسازی رخ داده است. همچنین باید گفت که فراری از همان زمان گذشته رقیب اصلی لامبورگینی بوده است و در مسیر خودروسازی با یکدیگر چالش های بسیاری داشتند.
همانطورکه می دانید، در لوگوی این شرکت خودروسازی یک گاو استفاده شده است و بسیاری از افراد معتقد هستند که استفاده از گاو به این دلیل بوده است که لامبورگینی قصد مقابله با لوگوی فراری که یک اسب ایستاده روی پا است بوده، اما باید گفت این انتخاب به طور صد درصد به چنین موضوعی مربوط نبوده و از آنجایی که بنیانگذار لامبورگینی در برج گاو متولد شده چنین لوگویی را انتخاب کرده است.

این شرکت خودروسازی در شروع فعالیت خود خودرویی به نام 350GTV را که یک خودروی اسپرت دو نفره لوکس و لاکچری است را به بازار معرفی کرد و از آنجایی که ظاهر بسیار زیبایی نیز داشت، توانست به یکی از زیباترین و قدرتمندترین خودروهای ایتالیایی تبدیل شود. در ادامه نیز مدل های فوق العاده ای از این خودرو به بازار معرفی شد و جذابیت همین خودروها دلیلی بر محبوبیت برند لامبورگینی شد.

این محبوبیت در سراسر دنیا وجود دارد و ایران نیز از این موضوع مستثنی نیست. بسیاری از افراد در کشور ما به خصوص جوانان به تجربه رانندگی با خودروهای لامبورگینی علاقه زیادی دارند، اما از آنجایی که خرید این خودروها به هزینه بسیار زیادی نیاز دارد، هرکسی نمی تواند سراغ چنین انتخابی برود. از طرف دیگر خودروهای لامبورگینی برای ورود به ایران با محدودیت نیز مواجه هستند و همین موضوع شرایط را سخت می کند.

البته امروزه در جزیره کیش که یک منطقه آزاد است، می توان خودروهای لوکس و لاکچری لامبورگینی را مشاهده کرد؛ بنابراین شما می توانید با اجاره لامبورگینی در کیش چنین هیجان فوق العاده ای را تجربه کنید و از سفرتان لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر ...