هیوندای

فیلـتر

در حال نمایش 8 نتیجه

هیوندای یک شرکت خودروساز کره ای است که محصولات آن را می توان در سرتاسر دنیا مشاهده کرد؛ البته برخی از محصولات این برند قیمت بالایی دارند یا اجاره ورود به کشورمان را ندارند. از همین رو بسیاری از افراد به سراغ اجاره هیوندای در کیش می روند تا بتوانند با پرداخت هزینه کمتر رانندگی با خودروهای این برند را تجربه کنند.

اجاره هیوندای در کیش

تولد برند هیوندای

این کمپانی که با نام هیوندای موتورز نیز شناخته می شود، فعالیت خود را در سال 1967 و در کره جنوبی آغاز کرد. از طرفی کمپانی کیا موتورز و جنسیس موتور نیز با این برند همکاری دارند و همین موضوع باعث شده که هیوندای به یک برند قدرتمند تبدیل شود و بتواند از رقبای خود پیشی بگیرد. طبق آمار این شرکت خودروساز کره ای در سال بیش از 1.6 میلیون خودرو را طراحی و به بازار معرفی می‌کند که در میان مدل های طراحی شده خودرو اسپرت، شاسی بلند، کراس اوور و … دیده می شود.

بنابراین شما می توانید با هر سلیقه ای که دارید، یک خودرو از میان محصولات هیوندا انتخاب کنید. البته اگر به هر دلیلی امکان خرید خودروهای این برند را ندارید، می توانید هنگام اجاره ماشین در کیش یکی از خودروهای این برند را انتخاب کنید تا متوجه لذت رانندگی با آن ها بشوید.

اطلاعات بیشتر ...