اجاره هیوندای سانتافه ix45 در کیش

Back to نوشته‌ها

اجاره هیوندای سانتافه ix45 در کیش

اجاره هیوندای سانتافه (ix45) در کیش:

هیوندای سانتافه (به کره ای: 현대 싼타페) یک خودروی کاربردی اسپرت (SUV) است که توسط سازنده کره جنوبی هیوندای از سال ۲۰۰۰ تولید می شود. این نام از شهر سانتافه، نیومکزیکو گرفته شده است و برای سال مدل ۲۰۰۱ به عنوان معرفی شد.اجاره هیوندای سانتافه ix45 در کیش را به اتو رنت طلایی کیش بسپارید. کیفیت ماشین ها و تضمین یک رانندگی عالی را به ما بسپارید.
سانتافه نقطه عطفی در برنامه بازسازی این شرکت در اواخر دهه ۱۹۹۰ بود، زیرا این SUV مورد استقبال خریداران آمریکایی قرار گرفت. بین سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۲، سانتافه بین کراس اوور کامپکت کوچکتر توسان و وراکروز بزرگتر قرار گرفت.
[aparat id=’TOhKR’]
نسل سوم سانتافه که در سال ۲۰۱۲ معرفی شد در دو نسخه معمولی (کوتاه) و شاسی بلند توسعه یافته عرضه شد. مدل کوتاه به‌عنوان سانتافه اسپورت در آمریکای شمالی (صندلی‌های سه ردیفه موجود نبود) و به سادگی سانتافه در بازارهای جهانی فروخته می‌شد (صندلی‌های سه ردیف استاندارد یا اختیاری بودند)، در حالی که مدل شاسی بلند طولانی نامیده می‌شود. سانتافه در ایالات متحده آمریکا، سانتافه XL در کانادا و به نام هیوندای مکسکروز در کره جنوبی.اجاره هیوندای سانتافه ix45 در کیش
نسل چهارم سانتافه بین توسان و پالیسید جای گرفته است که دومی جایگزین سانتافه شاسی بلند است.

نسل اول (SM; 2000):

سانتافه در اولین سال تولید خود با یکی از دو ترکیب موتور و گیربکس عرضه شد. در آمریکای شمالی، یک موتور ۴ سیلندر ۲٫۴ لیتری کم مصرف، تجهیزات استاندارد بود و می‌توان آن را با موتور ۵ سرعته دستی یا ۴ سرعته اتوماتیک جفت کرد. یک موتور ۲۶۵۶ سی سی (۲٫۶۵۶ لیتر؛ ۱۶۲٫۱ مکعب اینچ) دلتا V6 قدرت بیشتری نسبت به چهار سیلندر ارائه می کرد، اما فقط به صورت خودکار در دسترس بود. دیفرانسیل جلو استاندارد (با کنترل کشش اختیاری با V6) و ۴WD اختیاری بود. یک موتور توربو دیزل ۲٫۰ لیتری Common Rail (CRTD) در خارج از ایالات متحده عرضه شد. سانتا فس استرالیایی در نوامبر ۲۰۰۰ با تنها یک انتخاب موتور/گیربکس – یک موتور ۲٫۷ لیتری V6 متصل به یک گیربکس اتوماتیک چهار سرعته به فروش رسید. ۴WD استاندارد بود. یک ۴ سیلندر ۲٫۴ لیتری ارزانتر چند ماه بعد در سال ۲۰۰۱ به این مجموعه پیوست، اما تنها با گیربکس دستی در دسترس بود.
هیواندای سانتافه ix45 در ایران بسیار محبوب است و اجاره هیوندای سانتافه ix45 در کیش بسیار طرفدار دارد.

اجاره هیوندای سانتافه ix45 در کیش
هیوندای سانتافه نسل اول

نسل دوم (CM; 2005):

سانتافه جدید ۲۰۰۶ در اواخر سال ۲۰۰۵ در کره جنوبی به فروش رفت.در ایالات متحده، در سال ۲۰۰۶ در نمایشگاه بین المللی خودرو آمریکای شمالی در دیترویت به نمایش درآمد. اولین سانتافه تولیدی در ایالات متحده در ۱۸ آوریل ۲۰۰۶ از خط مونتاژ هیوندای در مونتگومری آلاباما آغاز شد. این خط مونتاژ با نسل فعلی هیوندای سوناتا مشترک است. نسل جدید طراحی عجیب و غریب سبک قدیمی را به نفع ظاهری مدرن تر کنار می گذارد.
در ایالات متحده، نسل جدید در نسخه های GLS، SE و Limited ارائه می شود.سانتافه جدید شاهد بازگشت گیربکس دستی است، اما تنها زمانی که با ۲۶۵۶ سی سی (۲٫۶۵۶ لیتر؛ ۱۶۲٫۱ مکعب اینچ) V6 جفت شود. ۳۳۴۲ سی سی (۳٫۳۴۲ لیتر؛ ۲۰۳٫۹ اینچ) V6 (نسخه تنظیم مجدد شده از همان موتور موجود در سوناتا) استاندارد در SE و Limited است و فقط با ۵ سرعته اتوماتیک عرضه می شود. هر دو مدل ۲WD و AWD با موتور ۳٫۳ لیتری دارای مصرف سوخت ۱۹ مایل بر گالن آمریکا (۱۲ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر؛ ۲۳ مایل بر گالن) در شهر و ۲۴ مایل بر گالن آمریکا (۹٫۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر؛ ۲۹ مایل بر گالن) در بزرگراه هستند. موتور ۲٫۲ لیتری دیزل (در ایالات متحده موجود نیست) با ۱۵۵ اسب بخار (۱۱۶ کیلووات) دارای سیکل ترکیبی ۷٫۲ لیتر و سیکل شهری ۸٫۰ لیتر است. ۴WD یک دستگاه مدیریت گشتاور Borg-Warner است که با توجه به میزان لغزش، نیرو را با بهترین چسبندگی به چرخ‌ها هدایت می‌کند. اگر چرخ های جلو کمی بچرخد، ۱۰ درصد از گشتاور به محور عقب منتقل می شود. اگر چرخ های جلو شروع به لیز خوردن زیاد کنند، ۵۰ درصد گشتاور به محور عقب منتقل می شود. لاغری بدن در نوبت، مشکلی با نسل قبلی، در سانتافه جدید کاهش یافته است. هم صدای جاده و هم صدای باد نیز کاهش یافته است.
اجاره هیوندای سانتافه ix45 در کیش با اتو رنت طلایی

اجاره هیوندای سانتافه در کیش
هیوندای سانتافه نسل دوم

نسل سوم (DM/NC؛ ۲۰۱۲)

هیوندای طراحی مجدد سانتافه را در ۱۴ فوریه ۲۰۱۲ راه اندازی کرد. نسل سوم سانتافه که در نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک ۲۰۱۲ در ۴ آوریل رونمایی شد،نسل سوم سانتافه دارای دو نوع فاصله محوری است: نوع اسپرت ۵ صندلی کوتاه تر (۷ صندلی اختیاری در چندین بازار) و نسخه شاسی بلند (به نام سانتافه XL در کانادا) با سه ردیف صندلی و صندلی های در دسترس برای شش یا هفت سرنشین. هر دو مدل دارای نمونه اولیه طراحی جدید “Storm Edge” هستند که در نهایت روی تمام مدل‌های دیگر عرضه می‌شود و دارای پلتفرم کراس اوور یونی‌بادی سانتافه هستند که شبیه به اکثر SUV‌های امروزی است.
در خیابان های ایران انواع مدل های هیوندای سانتافه را می توان به چشم دید ، اجاره هیوندای سانتافه ix45 در کیش می تواند تجربه رانندگی با یکی از مدل های عالی هیوندای را در اختیار شما قرار دهد.

اجاره هیوندای سانتافه ix45 در کیش
هیوندای سانتافه نسل سوم

نسل چهارم (TM؛ ۲۰۱۸)

در ۲۱ فوریه ۲۰۱۸، هیوندای نسل چهارم سانتافه را در کره جنوبی معرفی کرد،و پس از آن در نمایشگاه خودرو ژنو در ماه مارس برگزار شد.
نسل چهارم سانتافه یک شاسی بلند دو ردیفه است که جانشین شاسی کوتاه قبلی سانتافه (که در آمریکای شمالی با نام سانتافه اسپورت به بازار می آید) می شود.
در مقایسه با نسل سوم مدل شاسی کوتاه، مدل نسل چهارم ۸۰ میلی متر (۳٫۱ اینچ) طولانی تر، ۱۰ میلی متر (۰٫۴ اینچ) عریض تر با فاصله بین دو محور ۶۵ میلی متر (۲٫۶ اینچ) بیشتر است.فاصله بین دو محور بیشتر فضای پای بیشتری را برای سرنشینان ردیف دوم و سوم ایجاد کرد. در ردیف دوم، فضای پا ۳۸ میلی متر (۱٫۵ اینچ) افزایش یافته و صندلی ۱۸ میلی متر (۰٫۷ اینچ) بالاتر است.

اجاره هیوندای سانتافه در کیش
هیوندای سانتافه نسل چهارم

شرایط اجاره هیوندای سانتافه ix45 در اتو رنت طلایی کیش:

اولین مرحله رعایت قوانین رانندگی در کیش است. شما باید قوانین راهنمایی رانندگی در کیش را رعایت کنید از قبیل : سرعت مجاز، حق تقدم در میدان ها، ایست کامل قبل میدان ها و خط کشی عابر پیاده و غیره.
چنانچه شرکت اجاره ماشین ، شرکتی قانونی باشد (چون در کیش شرکت های اجاره ماشین اشباع هستند و این که شما شرکتی که قانونی باشد را باید الویت انتخاب خود قرار دهید تا دچار مشکل نشوید) شرایط زیر را دارا هستند :

  • بنزین خودرو همان مقداری که تحویل داده شده، تحویل گرفته می‌شود
  • قسمت بدنه ماشین سالم تحویل مسافر داده می‌شود و مسئولیت بدنه ماشین با مسافر است
  • قسمت فنی خودرو با شرکت است و مسافر در صورت مشاهده مشکل فنی باید سریعا با شرکت تماس بگیرد
  • خودرو کارواش شده و تمیز به مسافر تحویل داده می‌شود
  • مسافت طی شده در یک روز حداکثر ۱۵۰ کیلومتر است.

سوناتا NEW

Share this post

Back to نوشته‌ها
You've just added this product to the cart:

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید!