اجاره هیوندای النترا در کیش

Back to نوشته‌ها
اجاره هیوندای النترا در کیش

اجاره هیوندای النترا در کیش

اجاره هیوندای النترا در کیش:

اجاره هیوندای النترا در کیش که با نام هیوندای آوانته (به کره ای: 현대 아반떼) نیز شناخته می شود، یک خودروی جمع و جور است که از سال ۱۹۹۰ توسط سازنده کره جنوبی هیوندای تولید می شد و بسیار پر طرفدار می باشد.
النترا در ابتدا با نام لانترا در استرالیا و برخی بازارهای اروپایی به بازار عرضه شد. در استرالیا، این به دلیل نام مشابه مدل میتسوبیشی مگنا الانته بود.این نام به عنوان “Elantra” در سراسر جهان در سال ۲۰۰۱ (به جز در کره جنوبی و سنگاپور) استاندارد شد.

تاریخچه هیوندای:

یک سازنده خودرو چندملیتی کره جنوبی است که دفتر مرکزی آن در سئول، کره جنوبی قرار دارد. شرکت هیوندای موتور در سال ۱۹۶۷ تاسیس شد. در حال حاضر، این شرکت ۳۳٫۸۸ درصد از سهام شرکت کیا را در اختیار دارد،و همچنین مالکیت کامل دو شرکت تجاری از جمله شرکت خودروهای لوکس خود، جنسیس موتور، و یک برند فرعی خودروی الکتریکی، Ioniq را در اختیار دارد.این سه برند در مجموع شامل گروه موتور هیوندای می شوند.اجاره هیوندای النترا در کیش با اتو رنت طلایی
هیوندای بزرگترین مرکز تولید خودروی یکپارچه جهان را در اولسان، کره جنوبی اداره می کند که ظرفیت تولید سالانه ۱٫۶ میلیون دستگاه دارد.این شرکت حدود ۷۵۰۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد. خودروهای هیوندای در ۱۹۳ کشور از طریق ۵۰۰۰ نمایندگی و نمایشگاه فروخته می شوند.

نسل اول (J1؛ ۱۹۹۰):

النترا (نام رمز J1) که در اکتبر ۱۹۹۰ عرضه شد، فیس لیفت میان مدتی را در سال ۱۹۹۳ دریافت کرد.
این مدل از بهار ۱۹۹۱ در اروپا فروخته شد. این مدل تا حدودی بزرگتر در بیرون استلار جایگزین شد، اگرچه آن مدل در بسیاری از بازارها عرضه نشده بود. النترا با خودروهایی مانند فورد سیرا و واکسهال کاوالیر/اوپل وکترا رقابت می‌کرد، اما با قیمت بسیار پایین‌تری.اجاره هیوندای النترا در کیش بسیار پر رونق است با ما تماس بگیرید.

اجاره هیوندای النترا در کیش
نسل اول هیوندای النترا

نسل دوم (J2/RD؛ ۱۹۹۵):

نسل دوم (با اسم رمز RD یا J2) که در سال ۱۹۹۵ راه اندازی شد، به صورت سدان و استیشن واگن عرضه شد. این خودرو در بازار کره جنوبی با نام «هیوندای آوانته» در فرم سدان و «آوانته تورینگ» در سبک بدنه واگن به فروش می‌رسید. برخی از بازارهای صادراتی مانند استرالیا و اروپا این سری را با عنوان “هیوندای لانترا” طبق نسل اول دریافت کردند. واگن های بازار استرالیا نام “Lantra Sportswagon” داده شد.در کیش تحت عنوان اجاره هیوندای النترا در کیش شناخته می شود.
در اروپا، مدل‌های سدان از سال ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۷ از جلو پنجره کاذب نقره‌ای نوع مرکوری استفاده می‌کردند، در حالی که واگن فاقد جلو پنجره بود.

اجاره هیوندای النترا در کیش
نسل دوم هیوندای النترا

نسل سوم (XD؛ ۲۰۰۰):

یک مدل کاملاً جدید (نام رمز XD) در سال ۲۰۰۰ عرضه شد. نسخه استیشن واگن به نفع لیفت بک پنج در کنار گذاشته شد. از سال ۲۰۰۱، تمام مدل های آمریکایی با کیسه هوای استاندارد جلو ، تهویه مطبوع، قفل برقی، شیشه برقی و فرمان برقی عرضه شدند. این موجودی‌ها و تعمیرات فروشنده را ساده کرد و همچنین به دنبال بهبود تصویر هیوندای از خودروهای “ارزش” بود.
اجاره هیوندای سانتافه ix45 در کیش هم همانند اجاره هیوندای النترا در کیش بسیار پر طرفدار می باشد.

اجاره هیوندای النترا در کیش
نسل سوم هیوندای النترا

نسل چهارم (HD؛ ۲۰۰۶):

یک سدان بازطراحی شده (با نام HD) در نمایشگاه بین المللی خودروی نیویورک ۲۰۰۶ برای مدل سال ۲۰۰۷ به نمایش درآمد. همانند قبل، HD با نام هیوندای آوانته در بازار خانگی خود در کره جنوبی فروخته می شد. از یک ظاهر احیا شده از دهه ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ به نام “طراحی بطری کک” استفاده کرد.اجاره هیوندای النترا در کیش
مجموعه موتورها شامل موتورهای ۱٫۶ گاما و ۲٫۰ لیتری بتای II بنزینی خطی چهار موتور و ۱٫۶ لیتری توربودیزل خطی چهار بود. همه موتورها دارای بهبود مصرف سوخت بودند. یک گیربکس پنج سرعته دستی استاندارد با یک گیربکس چهار سرعته اتوماتیک اختیاری بود.

اجاره هیوندای النترا در کیش
نسل چهارم هیوندای النترا

نسل پنجم (MD/UD؛ ۲۰۱۰):

نسل پنجم آوانته در نمایشگاه بین‌المللی خودرو بوسان ۲۰۱۰ در آوریل ۲۰۱۰ معرفی شد. اسم رمز آن «MD» برای سدان، «UD» برای سدان‌های تولید شده در ایالات متحده و «JK» برای کوپه بود. برای بازار ایالات متحده و کانادا، یک موتور بنزینی ۱٫۸ لیتری جدید را ارائه کرد.
در بازارهای دیگر، این خودرو دارای یک موتور ۱٫۶ لیتری تزریق مستقیم بنزینی بود که ۱۰۳ کیلووات (۱۳۸ اسب بخار) و گشتاور ۱۶۷ نیوتن متر (۱۲۳ پوند فوت) تولید می کرد و به یک گیربکس جدید ۶ سرعته اتوماتیک یا دستی متصل می شد. برای بازارهایی مانند خاورمیانه، موتور ۱٫۶ لیتری یک نسخه MPI بود که ۱۲۸ اسب بخار قدرت داشت.
اجاره هیوندای النترا در کیش با قیمت مناسب.

اجاره هیوندای النترا در کیش
نسل پنجم هیوندای النترا

کوپه (JK؛ ۲۰۱۳–۲۰۱۴):

برای مدل سال ۲۰۱۳، یک کوپه بر اساس سدان عرضه شد. کوپه ادامه زبان طراحی بدنه هیوندای Fluidic Sculpture، با ظاهری تهاجمی تر از سدان بود.
این خودرو در سال ۲۰۱۲ در نمایشگاه بین المللی خودرو بوسان رونمایی شد. مدل تولیدی شامل موتور ۲٫۰ Nu GDi با گیربکس ۶ سرعته بود.
النترا کوپه پس از مدل سال ۲۰۱۴ در ایالات متحده به دلیل فروش ضعیف متوقف شد، بنابراین نام تجاری می تواند بر روی مدل های سدان و GT تمرکز کند.اجاره تمامی مدل های هیوندای النترا در کیش با اتو رنت طلایی کیش.

اجاره هیوندای النترا در کیش
هیوندای النترا کوپه

نسل ششم (میلادی؛ ۲۰۱۵):

نسل ششم النترا با نام آوانته در سپتامبر ۲۰۱۵ در کره جنوبی عرضه شد. طراحی این خودرو به ظاهر محافظه کارانه تری تغییر کرده است. طرح «مجسمه سیال» که از سال ۲۰۱۱ در مجموعه هیوندای وجود داشت، در نسل ششم النترا از بین رفته است. این خودرو در حال حاضر بیشتر شبیه یک فست بک است که خط سقف آن از شیشه جلو به سمت عقب خودرو شیبدار است و به طور کلی دارای انحناهای کمتری با سر و چراغ های عقب پنج ضلعی، جلوپنجره شش ضلعی، و پانل های بدنه و سپر بازطراحی شده با تاکید بر خطوط مستقیم در طول بدنه است. جلوپنجره بیشتر از نسل قبلی از کاپوت عقب کشیده شده است و ظاهر سدان سنتی تری را ایجاد می کند. داخل کابین نیز خمیدگی کمتری دارد، با کابین خلبان، کنترل‌های صدا/دمای هوا، و محفظه دستکش در یک خط کمانی در سراسر داشبورد. این کار بدون کاهش فضای داخلی کابین نسل قبلی انجام شد.
در هند، هیوندای النترا سری AD در ۲۳ آگوست ۲۰۱۶ با موتورهای بنزینی و دیزلی عرضه شد. نوع بنزینی آن ۲٫۰ لیتری است، در حالی که موتور دیزلی یک واحد ۱٫۶ لیتری است.

اجاره هیوندای النترا در کیش
نسل ششم هیوندای النترا

اجاره هیوندای النترا اسپرت در کیش:

تقریباً در نیمه راه مدل ۲۰۱۷، هیوندای یک مدل اسپرت را برای بازار آمریکای شمالی عرضه کرد. اسپورت بین مدل‌های Eco و Limited جای می‌گیرد و از نظر خارجی با چراغ‌های جلو و عقب مختلف، جلوه‌های زمینی، سپر تهاجمی‌تر جلو و عقب و همچنین خروجی‌های اگزوز دوگانه با سر کرومی متمایز می‌شود. زیر کاپوت، اسپرت دارای یک I4 1.6 لیتری توربوشارژ تزریق مستقیم است که ۲۰۱ اسب بخار (۱۵۰ کیلووات) و ۱۹۵ پوند فوت (۲۶۴ نیوتن متر) گشتاور تولید می کند.
گزینه های گیربکس شامل ۷ سرعته اتوماتیک دوکلاچه با حالت تعویض دستی یا ۶ سرعته دستی سنتی است. تغییرات اضافی برای این اسپرت شامل فرمان کف تخت، دوخت قرمز روی صندلی‌ها، صندوق عقب و فرمان تعویض دنده، ترمزهای جلو بزرگ‌تر، رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی، سیستم تعلیق چند پیوندی مستقل در عقب، میله تثبیت کننده ضخیم‌تر جلو و نسبت فرمان کمتر برای احساس سریعتر.
[aparat id=’NwETz’]

شرایط اجاره هیوندای النترا در اتو رنت طلایی کیش:

اولین مرحله رعایت قوانین رانندگی در کیش است. شما باید قوانین راهنمایی رانندگی در کیش را رعایت کنید از قبیل : سرعت مجاز، حق تقدم در میدان ها، ایست کامل قبل میدان ها و خط کشی عابر پیاده و غیره.
چنانچه شرکت اجاره ماشین ، شرکتی قانونی باشد (چون در کیش شرکت های اجاره ماشین اشباع هستند و این که شما شرکتی که قانونی باشد را باید الویت انتخاب خود قرار دهید تا دچار مشکل نشوید) شرایط زیر را دارا هستند :

  • بنزین خودرو همان مقداری که تحویل داده شده، تحویل گرفته می‌شود
  • قسمت بدنه ماشین سالم تحویل مسافر داده می‌شود و مسئولیت بدنه ماشین با مسافر است
  • قسمت فنی خودرو با شرکت است و مسافر در صورت مشاهده مشکل فنی باید سریعا با شرکت تماس بگیرد
  • خودرو کارواش شده و تمیز به مسافر تحویل داده می‌شود
  • مسافت طی شده در یک روز حداکثر ۱۵۰ کیلومتر است.

هیوندا النترا

Share this post

Back to نوشته‌ها
You've just added this product to the cart:

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید!